متشکریم از این‌که خیریه سارا را برای اهدای کمک‌های نیکوکارانه خود انتخاب کرده‌اید. استمرار پروژه‌‌های عام‌المنفعه خیریه سارا به طور کامل وابسته به کمک‌های مردمی‌ست. در این میان اما، کمک‌های مستمری که به صورت ماهیانه به خیریه اهدا می‌شوند اهمیت ویژه‌ای دارند. اطمینان از کمک‌های ماهیانه شما به ما امکان برنامه‌ریزی دقیق و منظم برای پیشبرد پروژه‌های از پیش تعیین شده را می‌دهد.

کمک‌های شما جهت پیشبرد پروژه‌هایی همچون تهیه لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مهارتی برای کودکانِ در معرض آسیب و راه‌اندازی مشاغل خانگی و پروژه‌های کارآفرینی کوچک با وسواس در هزینه‌کرد و به شکلی مسئولانه مصرف خواهند شد. لطفاً برای دریافت گزارش پروژه‌های انجام شده قبلی از وبسایت یا صفحه اینستاگرام خیریه دیدن فرمایید. لازم به ذکر است در صورت نیاز حداکثر تا 10 درصد از کمک‌های مستمر شما صرف هزینه‌های جاری خیریه نظیر اجاره‌بها و اشتراکات خواهند شد.

ارتباط با شما برای ما معنایی فراتر از دریافت حمایت‌های مالی دارد. ما علاقه داریم شما هرچه بیشتر با       خیریه سارا آشنا شوید و در جریان پروژه‌های ما قرار بگیرید. برای همین می‌کوشیم به صورت دوره‌ای گزارش‌هایی از پیشبرد پروژه‌ها و محل هزینه‌کرد کمک‌ها را خدمت شما ارائه کنیم. شما هم لطفاً در استفاده از راه‌های متنوع تماس برای برقراری ارتباط و آشنایی با فعالیت‌های خیریه تردید نکنید.

شماره کارت 6104338613215124

شماره حساب 9794177763