کردستان، بیجار، سه راه بازار، دفتر حاج شیخ جعفر فقیه
info@saracharity.org

گزارش: پروژه قدردانی از پرستاران فعال در بخش‌های COVID-19

وبسایت رسمی خیریه سارا

گزارش: پروژه قدردانی از پرستاران فعال در بخش‌های COVID-19

در این روزهای سخت که شیوع بیماری کرونا به قلب‌هایمان دلهره انداخته و امید را از چشم‌هایمان ربوده، بیشتر از همیشه به دست‌های نجات‌بخش کادر درمان چشم دوخته‌ایم و آن‌ها بی‌منت و فداکارانه می‌جنگند تا زنده نگاه بدارند شعله‌ی امیدی را که در دل‌های مردمان این جامعه سوسو می‌زند.

خیریه سارا به اهمیت و ارزشمندی “قدردانی از زحمت‌کشان جامعه” ایمان دارد. برای همین و در ادامه پروژه “مقاوم‌سازی پاکبان‌ها در برابر COVID-19” بر آن شدیم تا با کمک شما همراهان خیریه مراتب تشکر و سپاس‌گزاری خود را به پرستاران شجاع فعال در بخش‌های کرونا ابراز کنیم که همچون بوسه‌ای باشد بر دست‌های خستگی ناپذیرشان. به همین منظور، بستری اینترنتی فراهم شد تا همه‌ی مردم از نقطه نقطه ایران عزیز بتوانند در این امر شریک شوند.

نتیجتاً، با اعلام عمومی، قسمتی از این پروژه با مشارکت ملی هموطنان کامل شد: علاقه‌مندان به خیریه پیوستند و پیام‌های محبت‌آمیز خود را در وبسایت پروژه برای پرستاران به یادگار گذاشتند. همزمان، اعضای خیریه به تدارک هدایا مشغول شدند.
این هدیه‌ها، شامل یک ماگ با طرح کارتونی اختصاصی از طرف هنرمندانِ همکارِ خیریه سارا و مزین شده به پیغام‌های محبت‌آمیز ثبت شده در وبسایت پروژه، یک بسته قهوه‌ فرانسه (هدیه شده از طرف قهوه کارو سنندج)، فیلتر قهوه، سنگ‌های نقاشی شده از طرف اعضا و بروشور بود. عمده هزینه‌های این پروژه را مؤسسین خیریه سارا به همراه دو خیر عزیز دیگر متقبل شدند.

حالا، در تیرماه 99، مفتخریم که اعلام کنیم که این هفته، ما به همراه شما، صدای قدردانی خود را به پرستاران پنج بخش مختص به کرونا در بیمارستان توحید سنندج رساندیم و توانستیم 40 عدد پکیج آماده شده را به آنها تقدیم کنیم.
امید داریم که نوشیدن یک لیوان قهوه از خستگی‌هایشان در این روزهای سخت بکاهد و دیدن جملات روی آن ماگ‌ها برایشان یادآور عشق و احترام متقابل مردم ایران باشد.
در انتها از ریاست محترم و پرسنل زحمت‌کش بیمارستان توحید سنندج، پرسنل علوم پزشکی کردستان، و فروشگاه قهوه کارو کمال تشکر را داریم.

و اما شما، همراهان مهربان خیریه سارا،
ارزانی داشتن این عشق با وجود شما عزیزان میسر و زیباتر شد؛ از شما ممنونیم که در کنار خیریه سارا بودید.

مدیر پروژه: نیوشا فرج‌محمدی

با اشتراک‌گذاری این مطلب سفیر سارا باشید.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *