با تشکر از نیت خیرخواهانه شما، خیریه سارا در حال گذراندن مراحل ثبت در سازمان بهزیستی و سازمان ثبت شرکت‎‌هاست. 

بلافاصله بعد از ثبت موسسه شماره حساب رسمی موسسه در اختیار همراهان خیریه قرار خواهد گرفت. در این فاصله، در صورت تمایل می‌توانید با ارسال ایمیل یا تماس با صفحه اینستاگرام خیریه از شیوه‌های غیر رسمی کمک به خیریه حصول اطلاع بفرمایید.

خیریه سارا واقع در شهرستان سنندج با انگیزه توانمندسازی اقشار مختلف شهروندان جامعه، پروژه‌های خیریه در حوزه‌های آموزش، اشتغال‌زایی و مددکاری را پیگیری می‌کند.

شفافیت در درآمدها و هزینه‌های مؤسسه، پاسخگویی به خیرین محترم و امانت‌داری تمام و کمال در تحقق نیات خیرین مهم‌ترین اولویت ما در پیگیری پروژه‌های خیریه مؤسسه است. به همین‌ منظور بیلان مالی مؤسسه در پایان هر سال مالی از طریق وبسایت رسمی مؤسسه منتشر خواهد شد. همین‌طور خیرین محترم می‌توانند با برقراری تماس با مؤسسه از جزئیات هزینه کرد مشارکت‌های خود مطلع شوند.

در صورتی که تمایل دارید کمک‌های نقدی شما الزاماً در پروژه مشخصی هزینه گردد، تصویر فیش واریزی یا رونوشت اطلاعات پرداخت اینترنتی خود همراه با عنوان پروژه مدنظرتان را به آدرس ایمیل خیریه ارسال بفرمایید. در آینده نزدیک با ارتقای این وبسایت امکان انتخاب پروژه و اتصال به درگاه پرداخت در این صفحه مهیا خواهد شد.

info@saracharity.org