مشارکت مالی در پروژه‌های در حال اجرا

با تشکر از نیت خیرخواهانه شما، جهت مشارکت در پروژه‌های خیریه سارا، می‌توانید از شماره حساب‌های زیر استفاده بفرمایید.

 

خیریه سارا واقع در یکی از محروم‌ترین نقاط استان کردستان با انگیزه توانمندسازی اقشار مختلف شهروندان جامعه، مستمراً پروژه‌های متنوع فرهنگی، اشتغال‌زایی و مددکاری را پیگیری می‌کند.

شفافیت در درآمدها و هزینه‌های مؤسسه، پاسخگویی به خیرین محترم و امانت‌داری تمام و کمال در تحقق نیات خیرین مهم‌ترین اولویت ما در پیگیری پروژه‌های خیریه مؤسسه است. به همین‌ منظور بیلان مالی مؤسسه در پایان هر سال مالی از طریق وبسایت رسمی مؤسسه منتشر خواهد شد. همین‌طور خیرین محترم می‌توانند با برقراری تماس با مؤسسه از جزئیات هزینه کرد مشارکت‌های خود مطلع شوند.

 

در صورتی که تمایل دارید کمک‌های نقدی شما الزاماً در پروژه مشخصی هزینه گردد، تصویر فیش واریزی یا رونوشت اطلاعات پرداخت اینترنتی خود را همراه با کد پروژه به آدرس ایمیل info@saracharity.org ارسال بفرمایید. فهرست پروژه‌های فعلی مؤسسه را در ادامه می‌بینید. این فهرست به صورت مرتب به روزرسانی می‌شود.

 

در حال حاضر چند پروژه اشتغال زایی را با همکاری کارشناسان و فعالان حوزه کارآفرینی در دست بررسی داریم. پس از اتمام مطالعات اولیه، جزئیات این پروژه‌ها را در همین صفحه اطلاع رسانی خواهیم کرد. از همکاری شما متشکریم.